Hírek
2026. jún. 23.
admin
Építész pályázat
2025-2026 tanévben

Nagy örömünkre szolgál, hogy immáron harmadik alkalommal hirdethetünk eredményt az iskolai építészeti tablópályázat házi verseny kapcsán.
Hagyományteremtő módon az építőipari munkaközösség minden évben meghirdeti ezt a szakmai pályázatot elsősorban magasépítő tanulók számára, amelynek témáját iskolánk gyönyörű műemlék épületének egy-egy szép építészeti részlete adja.
Az idei pályázat az "Ablak-kép az iskolámban" címet viseli, amire 3 igényes pályamunka érkezett, kiállítható tablókép formájában. Mindhárom pályamunka díjazásban valamint értékes pénz és tárgyjutalomban részesül, amelyet a szülői munkaközösség vezetője, Dubovik Edit ajánlott fel idén is, aki több éven keresztül lelkes támogatója volt az építészeti oktatásnak.
A beérkezett pályázatok szakmai színvonala alapján
I. helyezésben részesül BAKANEK MILÁN 11.FM magasépítő technikus tanuló, aki egyénileg pályázott.
II. helyezésben részesülnek GYEBNÁR KINGA és ELISSANDROS SAMI 12.FM magasépítő technikus tanulók, akik csoportosan pályáztak.
III. helyezésben részesülnek DIVALD VENCEL és TÓTH PATRIK 13.FM magasépítő technikus tanulók, akik szintén csoportosan pályáztak.
Gratulálok munkájukhoz.


