Hírek
2026. jún. 23.
admin
Tanévzáró 2025-2026
Lezárult a 2025-2026 tanév

Iskolánkban június 15-én lezajlott a tanévzáró.
A sportpályán közel 30 osztály sorakozott fel ünneplőben az eseményhez méltóan. A vakációra hangoló műsorban Óvári Mihály, 11. évfolyam Magasépítő technikumos tanulónk saját szerzeményét adta elő tangóharmonikán.
Pelyhes Gábor, igazgató úr tanévzáró beszédében összefoglalta és értékelte a tanév legfontosabb eseményeit, majd kiosztásra kerültek a tanév végi dicséretek, oklevelek és jutalmak, a Digitális Közösségi Alkotóműhely pályaorientációs oklevelei, a házi versenyek díjai, valamint az igazgatói és tantestületi dicséretek.
Iskolánk egyik legrangosabb elismerése a Váci Szakképzési Centrum által alapított Centrum Kiváló Tanulója-díj, amelyben 4 tanuló részesült: Csiák Bence Sándor 11. évfolyam Logisztikus technikus, Varga Boglárka Anna, Huszák Patrik és Buzás Martin 12. évfolyam Logisztikus technikus tanulók.
Minden diáknak és oktatónak köszönjük az egész évi fáradságos munkát, a még előttünk álló nyári gyakorlathoz és szóbeli érettségi vizsgákhoz sok sikert kívánunk, azt követően pedig jó nyári szünetet mindenkinek!
GALÉRIA
Tanévzáró 2025-2026



