SZC logo

Váci Szakképzési Centrum

OM kód: 203065 | 2600 Vác, Naszály út 8.

Intézmény logo

Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. nov. 9.


admin

  A Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatójának előadása iskolánkban

  A Rendészet és Közszolgálat ágazaton tanuló diákjaink a szakirányú karrierlehetőségekről szóló előadáson vettek részt.

  A Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatójának előadása iskolánkban
  Kovács Attila nevelési igazgatóhelyettes úr meghívására az Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karáról Kovács Richárd r. százados úr tartott előadást iskolánkban. Az előadáson a Rendészet és Közszolgálat ágazati képzésben tanuló 5 évfolyam 124 fő diákja vett részt. A motiváló és magas színvonalú előadást követően az igazgatóhelyettes úr feltett kérdésére, miszerint "Ki szeretné pályafutását rendészeti, rendvédelmi szakterületen folytatni a jövőben?", a képeken is látható diákok közül, mintegy 75-80 fő emelte magasba a kezét.
   
  A 2015/16-os tanévben megkezdett, rendészeti ágazati képzésbe fektetett magas színvonalú munka eredményeként ez az ágazati képzés - immáron technikusi végzettséget adva - a Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola egyik húzóágazata lett, illetve a rendvédelmi területen elhelyezkedni kívánó diákok kedvelt képzésévé vált. Az évek óta 3-4-szeres túljelentkezést követően, ebben a tanévben 33 fős osztályt indítottunk, és a következő tanévben is hasoló létszámú osztályt tervezünk indítani. Várjuk szeretettel a Rendészeti és Közszolgálati technikus (Rendészeti szakmairány ) szakma iránt érdeklődő tanulókat!

  GALÉRIA

  Képek az eseményről

  IMG_0860.jpg
  IMG_0859.jpg
  IMG_0861.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Tanulóink részt vesznek a város szépítésében is

  Tanulóink részt vesznek a város szépítésében is

  Iskolánk 9/E osztálya részt vállalt a Rózsakert szépítésében., hiszen az építész technikus és a faipari technikus tanulók szívügye a környezetvédelem.

  2023. nov. 17.


  admin

  Tanulóink újabb sikere

  Tanulóink újabb sikere

  A 12/B osztály csapata sikeresen szerepelt a 4 for Europe európai uniós vetélkedő regionális döntőjében.

  2023. nov. 14.


  admin

  Tanulóink részt vettek a Közösségi Faültetésen

  Tanulóink részt vettek a Közösségi Faültetésen

  2023. november 10-én az iskolánk diákjai is részt vettek a Vácott megrendezett Közösségi Faültetésen.

  2023. nov. 10.  Partnereink

  • Váci szakképzési Centrum
  SZC logo

  Váci Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola

    2600 Vác, Naszály út 8.

   • Telefon: 06 27 316-866

    E-mail: titkarsag@kiralyendre.hu

    OM azonosító: 203065


   2023Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola